DUYURU

Değerli müşterimiz,

Siz değerli müşterilerimizden gelen geri bildirimler neticesinde kullanmakta olduğunuz Fizibil İskele Analiz yazılımının lisanslama sisteminde yapmış olduğumuz yeniliği sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Sürekli güncel versiyon kullanma garantisi sağlayan, dongle bağımlılığı bulunmayan, aninda farklı bilgisayarlar arasında lisans transferi sağlayan firmamızın özgün ürünü olarak geliştirilmiş olan çevrimiçi lisans sisteminin, yayında olduğu süre içerisinde yaşanan aksaklıklardan dolayı, çevrimiçi (online) lisans sistemine altyapı koşulları bakımından ülkemizin henüz hazır olmadığı kanaatine varılmıştır. Size sunduğumuz hizmette yaşanan aksaklıklar karşılıklı gayretlerimizle süre olarak sizlere telafi edilmiş ise de bu durumun yaşanması bile bizleri üzmüştür.

Bu sebeplerden dolayı; Program lisans süreniz dolduktan sonra tekrar çevrimiçi lisans yenilemesi yapılmayacaktır.

Yaşanan bu aksaklıkların kalıcı olarak giderilmesi için lisans yenilemek isteyen müşterilerimize, uluslararası kabul görmüş Gemalto Sentinel HL Pro (eski Alaaddin/Sentinel Hasp) dongle ile kalıcı olarak çevrımdışı (donanım kilidi ile) lisanslama yapılacaktır.

Lisans uzatma yapmadan önce yeni çıkan Fizibil Yığma Analiz yazılımımızı incelemeyi unutmayınız. İki yazılımın tek kilit altında satın alınabilmesi için size özel tekliflerimiz bulunmaktadır. Kalıcı lisanslama ve yeni ürünümüz ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Çevrimiçi lisans ile kullandığınız sürümü indirmek için tıklayınız

Lisans ile ilgili düzeltme paketi için tıklayınız

Fizibil Mühendislik & Yazılım Ltd. Şti.